З чого почати?

Для початку вам потрібна торгова платформа, за допомогою якої ви зможете аналізувати ринкову ситуацію та навчитеся укладати угоди. Відкрийте безкоштовний демо-рахунок та отримайте доступ до понад 100 торгових інструментів. Вчіться заробляти, торгуючи на фінансових ринках за допомогою демо-рахунку, нічим не ризикуючи.

 

Відкрити демо-рахунок

Як навчитися заробляти на ринку?

Компанія xDirect пропонує своїм клієнтам найкращі навчальні та аналітичні продукти в індустрії. Рекомендуємо розпочати з професійної бази знань. Навчіться торгувати валютою, криптовалютою, металами, товарами чи фондовими індексами та заробляйте на коливаннях світових цін.

База
знань

Професійна
база знань для трейдерів

База
знань

Наша база знань – це надійний фундамент для початку кар'єри професійного трейдера, інвестора чи аналітика! Теоретичні матеріали та відео-уроки допоможуть вам у стислі терміни отримати найважливіші знання та освоїти принципи трейдингу. Для успішного проходження навчання не потрібні спеціальні знання. Все, що необхідно – це комп'ютер та бажання вчитися. Отримані знання рекомендуємо закріплювати практикою на демо-рахунку.

База знань

Індивідуальні
консультації

Зв'яжіться з фахівцем
та задайте питання

Індивідуальні
консультації

У процесі самостійного навчання трейдингу часто виникають різні запитання. Це абсолютно нормальна ситуація, особливо для новачка. Наші фахівці допоможуть вам зорієнтуватися в гігабайтах навчальної інформації та знайти оптимальне рішення. Ми підкажемо які методи аналізу ринку ефективні, а які ні, а також допоможемо скласти робочу торгову систему та налаштувати програмне забезпечення.

Дізнатися більше

Аналітика
та сигнали

Торгуйте на навчайтеся
в той же час

Аналітика
та сигнали

Наша команда професійних трейдерів-аналітиків щодня публікує розгорнутий аналітичний контент, принагідно пояснюючи все, що відбувається на ринку. Одночасно ми дублюємо свої торговельні угоди на окремому Telegram-каналі. Відкрийте рахунок та скористайтесь нашим досвідом під час роботи на фінансових ринках. Послуга доступна лише для реальних клієнтів!

Дізнатися більше

 

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом