РОЛОВЕР GASOLINE, GASOLINE., GASOLINE.., LSGASOIL, LSGASOIL., LSGASOIL.., VIET30. VIET30., VIET30..

Шановні клієнти!

Сьогодні, було змінено дату поставки для інструментів GASOLINE, GASOLINE., GASOLINE.., LSGASOIL, LSGASOIL., LSGASOIL.., VIET30. VIET30., VIET30.. Різниця у вартості контрактів складає:

  • GASOLINE, GASOLINE., GASOLINE..: 2457 пунктів для довгих позицій; -2457 пунктів для коротких позицій
  • LSGASOIL, LSGASOIL., LSGASOIL..: 1200 пунктів для довгих позицій; -1200 пунктів для коротких позицій
  • VIET30. VIET30., VIET30..: 28 пунктів для довгих позицій; -28 пунктів для коротких позицій

xDirect

Шановні клієнти!

Після закінчення сьогоднішньої торгової сесії по інструментам GASOLINE, GASOLINE., GASOLINE.., LSGASOIL, LSGASOIL., LSGASOIL.., VIET30. VIET30., VIET30.. настає термін постачання базового активу інструменту (ф'ючерсу) і відбудеться коригування цін інструментів спеціальних ставок своп-пунктів:

  • GASOLINE, GASOLINE., GASOLINE..: -23.08 USD
  • LSGASOIL, LSGASOIL., LSGASOIL..: -11.00 USD
  • VIET30. VIET30., VIET30..: -2.8 п.

Це означає, що якщо не станеться нічого несподіваного між сьогоднішнім закриттям торгової сесії та відкриттям торгової сесії завтра, ціна відкриття інструментів буде змінена на відповідну величину своп-пунктів щодо ціни закриття після закінчення сьогоднішньої торгової сесії. Точне значення спеціальних ставок своп-пунктів буде відоме під час закриття торгівлі за даними інструментами.

Клієнтам, у яких встановлено відкладені ордери близько до поточної ціни, радимо врахувати цю інформацію та внести зміни до рівнів відкладених ордерів.

xDirect