Трейдери чекають на дані по інфляції в США

середа, 13 вересня 2023

Сьогодні всі трейдери чекають на вихід даних по індексу споживчих цін у США, які будуть опубліковані о 12:30 GMT. Консенсус прогноз аналітиків сходиться на тому, що за серпень інфляція може показати істотне зниження і таким чином змусить трейдерів працювати на ослаблення американського долара. Особливу увагу трейдери приділятимуть аналізу показника базової інфляції: очікується її уповільнення з 4.7% до 4.3%.

Раніше президент ФРБ Нью-Йорка Джон Вільямс висловив свою думку щодо інфляційних ризиків і заявив, що все-таки очікує зниження інфляції в США на тлі приросту економіки. Таким чином нема потреби посилювати ГКП ФРС.

Крім цього, є і прихильники подальшого зростання інфляції. Так, на їхню думку, зростання цін на бензин може показати тимчасовий сплеск інфляції та її базове значення покаже приріст на 0.3% (у попередні два місяці приріст становив 0.2% щомісяця).

Враховуючи вищевикладене, ми рекомендуємо у короткостроковій перспективі корекційно купувати валютну пару EUR/USD з ціллю 1.0800-1.0850.

Компанія не несе відповідальності за торговельні рекомендації. Торгові рекомендації не є прямим керівництвом до дії.

Аналітичний департамент
xDirect